Cheongdamdong Alice Tanıtım | Asya film izle, Kore dizi izle, Anime izle,Japon dizileri,Kore dizi seyret,Kore dizileri, Kore dizisi izle,Uzakdoğu Filmleri |
Sitemizde şuan toplam 26484 film bulunmaktadır.

Cheongdamdong Alice Tanıtım

0
( Yüksek Kalite )


Dizi Adı:Cheongdam-dong Alice
Tür: Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Kanalı: SBS
Yayın Aralığı: 1 Aralık 2012 – 20 Ocak 2013
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – Pazar 21:50
Yönetmen: Joo Soo Won
Senaryo Yazarı: Kim Ji Hee, Kim Ji won, Kim Young Hyun


~ OYUNCULAR ~

 


Han Se Kyung – Moon Geun Young Ha Se Kyung, “Çok çalışırsam, karşılığını alırım.” düşüncesi ile yaşayan başarılı bir moda tasarımcısıdır.
Kıyafet tasarım yarışmasında birinci olduğu moda şirketinde çalışmaya başlar fakat kendisini patronun hanımının ayak işlerini yaparken bulur. Daha da kötüsü ise bu burnu havada hanım bir zamanlar lisede çok da başarılı olmayan sınıf arkadaşıdır.


Cha Seung Jo – Park Shi Hoo Cha Seung Jo, Sektöre öncülük eden lüks malların satıldığı Artemis şirketinin başkanıdır.
Yaşamış olduğu acı bir ayrılığın ardından kadınlara güvenemektedir bununla birlikte gerçek aşka inanan romantik bir erkektir.


Tommy Hong – Kim Ji Suk Tommy Hong, Cheongdam-dong’da Butiği olan başarılı bir moda tasarımcısıdır. Se Kyung ve Seung Jo ile birlikte aşk üçgeninde yer alır.


So Yoon Ju – So Yi Hyun So Yoon Ju, Han Se Kyung’un liseden eski bir sınıf arkadaşıdır ve Seung Jo’nun da eski kız arkadaşıdır. Se Kyung ile sürekli bir çatışma içerisindedir ve Se Kyung’un başarılı bir tasarımcı olma hayaline ulaşmaması için elinden geleni ardına koymayacaktır.


Shin In Hwa – Kim Yoo Ri Shin In Hwa Jian Giyim Grubu sahibinin en küçük kızıdır, En genç proje direktörü ve Se Kyung’un müdürdür.
Güzel ve yeteneki olmasının yanı sıra kibirlidir ve Artemis’in Başkanı Seung Jo’ya tek taraflı aşıktır.
Seung Jo’un, Se Kyung’a karşı ilgisinin farkındadır ve ilişkilerine müdahil olur.

 

 


Heo Dong Wook – Park Kwang Hyun Heo Dong Wook, Seung Jo’nun en yakın arkadaşıdır.
Becerlikli birisidir ve iyi bir aile geçmişi vardır.

 

 


Choi Ah Jung – Shin So Yul Choi Ah Jung, Se Kyung’un liseden beri en yakın arkadaşıdır.
Tek derdi zengin bir eş bulmaktır.


Asistan Moon – Choi Seong Joon Ca Seung Jo’nun asistanıdır. sıradan bir insan olmasının yanı sıra nitelikli ve saygın bir kişilği vardır.
Han Se Kyung ve Cha Seung Jo’nun birlikteliğinde önemli bir rol oynamaktadir.


Han Se Jin – Hyejeong Han Se Jin, Se Kyung’un küçük kardeşidir. Arkdaşları ile takılmayı seven neşeli bir karektere sahiptir.


Ho Min Yun Ju’un abisi – Goo Won Sadece kendisini düşünen ve işe yaramayan bir tip olmasının yanında Kardeşi Yun Jo için elinden geleni yapmaktadır.

 

 

 ~ KONUSU ~

dizide Korenin lüks kıyafet mağazaların bulunduğu Cheongdam-dong semtine düşen Alice (Han Se Kyung)bu harikalar diyarında kendine bir prens bulup bu diyarda kalma niyetindedir.

Dizi, evliliğin gerçek anlamını anlatmayı hedeflemektedir.

Processing your request, Please wait....
43
Etiketler: Cheongdamdong Alice, Cheongdamdong Alice konusu, Cheongdamdong Alice oyuncuları, Cheongdamdong Alice tanıtım,
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Cheongdamdong Alice Tanıtım

Dizi Adı:Cheongdam-dong Alice Tür: Romantik, Komedi Bölüm Sayısı: 16 Kanalı: SBS Yayın Aralığı: 1 Aralık 2012 – 20 Ocak 2013 Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – Pazar 21:50 Yönetmen: Joo Soo Won Senaryo Yazarı: Kim Ji Hee, Kim Ji won, Kim Young Hyun ~ OYUNCULAR ~   Han Se Kyung – Moon Geun Young Ha […]

Tür: Cheongdamdong Alice

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?